Τον Ατρόμητο αντιμετώπισαν οι ομάδες των Τμημάτων υποδομής του Παναιτωλικού στα πρωταθλήματα της Super League και γνώρισαν την ήττα και οι τρεις.

Η Κ19 έπαιξε στο Περιστέρι, όπου ο Ατρόμητος προηγήθηκε 2-0 στο ημίχρονο, με γκολ που προήλθαν από ατομικά λάθη. Ο Χότζα αστόχησε σε πέναλτι στο 55’ χάνοντας την ευκαιρία να ξαναβάλει στο παιχνίδι την ομάδα μας. Στο 64’ οι γηπεδούχοι πέτυχαν τρίτο γκολ. Ο Παναιτωλικός που βελτίωσε την εικόνα του στο β’ μέρος μείωσε στο 72’ με κεφαλιά του Κεχαγιά. Διεκδίκησε κάτι καλύτερο έως το τέλος, χωρίς να μπορέσει να αλλάξει το 3-1

Αγωνίστηκαν οι: Παπαζώης, Γαλιάτσος, Λουλούδης, Αδαμόπουλος, Εσκετζής, Γιωτόπουλος (82’ Καρανταλής), Κεχαγιάς, Μαύρος (87’ Κυριαζής), Γερνάς (46’ Καψής), Κακιώνης, Χότζα (64’ Αλμπάνης).

Η Κ17 έχασε με σκορ 2-0 στο Emileon δεχόμενη τα γκολ στο 65’ και στο 79’. Ήταν ανώτερη και την αδικεί το αποτέλεσμα, καθώς έχασε σημαντικές ευκαιρίες να προηγηθεί και να ισοφαρίσει στη συνέχεια.

Αγωνίστηκαν οι: Τριανταφύλλου (82’ Σπούδας), Καρκαμάνης, Ασημακούλας (68’ Μποκώρος), Λαζαρίδης, Θεοδοσίου, Παπαευθυμίου (79’ Σίσκος), Βέργος (79’ Γκοντζάι), Γκορόγιας, Βασιλείου, Αλεξόγλου, Φερεκίδης.

*Η ομάδα μας εύχεται περαστικά στον ποδοσφαιριστή του Ατρόμητου Ιωάννη Μιχαλακέλη, που διακομίστηκε στο Νοσοκομείο με διάσειση.

Η Κ15 έχασε με 3-0, επίσης στο Emileon, με τον Ατρόμητο να προηγείται 1-0 στο ημίχρονο και να εδραιώνει τη νίκη του στο β’.

Αγωνίστηκαν οι: Κυριαζής, Μπρούνος, Τσάπαλης (60’ Καταπώδης), Φρούντζος (60’ Ασπρογιάννης), Μήτσης, Τσατσαράγκος, Σαμαλέκος (60’ Ζαρκάδας), Σαλαγιάννης (60’ Παπαλέξης), Ζώης (50’ Κολτσίδας), Αθανασόπουλος, Κατσιώνης.