Σε «νεκρό» χρόνο πέναλτι για τον Παναιτωλικό, ο Πέδρο το 2-2 (video)

Βαθμό «χρυσάφι» σε «νεκρό» χρόνο. Αυτό έδωσε τον Παναιτωλικό το πέναλτι του Ζοάο Πέδρο στο… 104′ του αγώνα με τον Λεβαδειακό.

Ο Τίτορμος βρισκόταν πίσω στο σκορ, με τους φιλοξενούμενους να κάνουν καθυστερήσεις επί καθυστερήσεων.

Κι ενώ όλα έδειχναν πως το 2-1 υπέρ τους δεν θα άλλαζε, ήρθαν τα πάνω κάτω στο… 9ο λεπτό των καθυστερήσεων (ενώ είχαν δοθεί αρχικά επτά).

Κατόπιν χρήσης VAR, ο Σιδηρόπουλος διαπίστωσε ότι ο Μπελμόντ είχε βρει τον Μάρτενσον.

Έδειξε τη λευκή βούλα, με τον Ζοάο Πέδρο να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα στο 104ο λεπτό του αγώνα και να λυτρώνει την ομάδα του.