![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2023/12/anastasiou.jpg)
Για το χειροκρότημα του κόσμου του Παναιτωλικού μίλησε μετά το τέλος του αγώνα ο Γιάννης Αναστασίου, που επέστρεψε στο Αγρίνιο ως αντίπαλος.
Ανέφερε:
«Εγώ με την πόλη και την ομάδα δέθηκα. Ήταν δύο όμορφα χρόνια. Πιστεύω ο κόσμος εκτίμησε την δουλειά που έγινε. Να τους ευχαριστήσω και δημόσια, τώρα που μου δίνεται η ευκαιρία. Η ζωή συνεχίζεται και για αυτούς και για μένα».
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)
Κύριος!!!
Μεγαλος μαγκας