![epsa-topika](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/02/epsa-topika-1.jpg)
Αναστολή λόγω κορωνοϊού και για τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας, όπως έγινε γνωστό προ ολίγου, μέσα από επίσημη ανακοίνωσή της.
Ειδικότερα, η ανακοίνωση αναφέρει:
Η Ε.Π.Σ. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ για την προάσπιση της δημόσιας υγείας όλων των εμπλεκομένων με το άθλημα του ποδοσφαίρου στο Νομό μας, προβαίνει στην αναστολή διεξαγωγής όλων των πρωταθλημάτων (Α’ – Β’ κατηγορίας και Υποδομών), έως και την ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020, αρχής γενομένης από το ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)