![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/11/warriors-pas.jpg)
Χωρίς οπαδούς του Παναιτωλικού θα διεξαχθεί η αναμέτρηση της 2η αγωνιστικής των play outs της Super League με τον ΠΑΣ Γιάννινα (30/3, 19:30) στους «Ζωσιμάδες».
Ειδικότερα εκδόθηκε απόφαση από το Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού, με την οποία απαγορεύεται η οργανωμένη και μεμονωμένη μετακίνηση φίλων του Παναιτωλικού.
Όπως ορίζει η σχετική απόφαση, δεν θα διατεθούν εισιτήρια σε φίλους των Αγρινιωτών για σοβαρούς λόγους διαφύλαξης της δημόσιας τάξης και ασφάλειας.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)
μια ερωτηση θα ηθελα να κανω οταν εννοει μεμονομενη μετακινηση δεν μπορουν να ταξιδεψουν ουτε οικογενειες απο το αγρινιο για να παρακολοθησουν τον αγωνα