![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/12/dago2.jpg)
Με ανάρτησή του στα κοινωνικά δίκτυα ο Νάντρει Ντάγκο αποχαιρέτησε την Σέριφ Τιρασπόλ. Ο Ιβοριανός βρίσκεται σε προχωρημένες συζητήσεις με τον Παναιτωλικό.
Όπως διαβάσατε προ ημερών στο TitormosNet.gr, ο Νάντρει Ντάγκο, ο 24χρονος Ιβοριανός εξτρέμ της Σερίφ, βρίσκεται κοντά στον Παναιτωλικό. Το βράδυ της Τετάρτης με ανάρτησή του στα κοινωνικά δίκτυα είπε «αντίο» στην ομάδα του Τιρασπόλ, από την οποία και αποχωρεί.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/12/dago-2.jpg)
Ποδοσφαιρικά ανδρώθηκε στις χαμηλές κατηγορίες της Κροατίας. Στη Μολδαβία υπήρξε συμπαίκτης με τους Κολοβό, Αθανασιάδη και Ευαγγέλου. Ο ύψους 1,75 αριστερός εξτρέμ κατέγραψε 20 συμμετοχές, 5 γκολ και 3 ασσίστ την τρέχουσα σεζόν.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)