![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/03/panaitolikos-volos-6.jpg)
Χαρούμενος για τη νίκη του Παναιτωλικού αλλά και για το γκολ που σημείωσε εμφανίστηκε στις δηλώσεις του ο Γκμπόλι Αριγίμπι.
Ο μεσοεπιθετικός του Τίτορμου χάρισε με το τέρμα του μία σπουδαία νίκη απέναντι στον Βόλο (1-0) και δήλωσε στην κάμερα της Nova τα παρακάτω:
«Σίγουρα ήταν σημαντικό γκολ, αλλά ήταν σημαντικό ότι ήταν ομαδικό τέρμα και συνεισέφερα στη νίκη της ομάδας. Ήταν σημαντικό -όταν πήγαμε στα αποδυτήρια για το ημίχρονο το είπαμε- ότι έπρεπε να κρατήσουμε αυτοπεποίθηση και ηρεμία, η φάση θα ερχόταν. Πιστεύω ότι θα παραμείνουμε κατηγορία, να είμαστε αισιόδοξοι και να πάρουμε νίκες με τις ομάδες που είναι κοντά μας».
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)