ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Αθάνατη Super League: Διακοπή στο ΠΑΣ Γιάννινα-Κηφισιά λόγω βλάβης σε πυλώνα των «Ζωσιμάδων»

Διεκόπη η αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα με την Κηφισιά, καθώς τεχνικό πρόβλημα σε έναν από τους πυλώνες του γηπέδου κατέστησε αδύνατη τη σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

Οι προβολείς έπαψαν να λειτουργούν λίγο μετά την ολοκλήρωση του πρώτου μέρους. Βρήκε τους γηπεδούχους να προηγούνται 1-0 χάρη σε πέναλτι του Κόντε στο 31ο λεπτό.

Το θέμα φέρεται να προκλήθηκε λόγω υπερθέρμανσης. Οι άνθρωποι του γηπέδου κατέβαλαν μεγάλες προσπάθειες προκειμένου να το επιλύσουν. Ωστόσο που δεν κατέστη δυνατό.

Κάπως έτσι, ο διαιτητής Τζήλος προχώρησε στη διακοπή του αγώνα, που ενδεχομένως θα συνεχιστεί αύριο, Κυριακή (20/08), στις 20:00.