![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2024/01/Ofi-malis-chatzitheodoridis.jpg)
Χωρίς τους Μεγιάδο και Αμπάντα θα υποδεχθεί τον Παναιτωλικό ο ΟΦΗ, όπως έγινε γνωστό με την ανακοίνωση της Αποστόλης.
Ο Τραϊανός Δέλλας συμπεριέλαβε στην αποστολή τους:
Χριστογεώργο, Baumann, Lucão, Μαρινάκη, Βούρο, Γιαννούλη, Thorarinsson, Λαμπρόπουλο, Gallegos, Neira, Toral, Riera, Αποστολάκη, Glazer, Κουτεντάκη, Bakic, Baku, Iseka, Jimenez, Phellype, Mosquera, Θεοδοσουλάκη.
Εκτός έμειναν οι τραυματίες, Leroy Abanda, Miguel Mellado και Ανδρέας Αδαμάκης και οι Δημήτρης Σωτηρίου, Matheus Bressan, Manuel Καλαφάτης και Ηλίας Σημαντηράκης.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)