![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2022/01/proponisi-1.jpg)
Με απογευματινή προπόνηση και δίχως προβλήματα ολοκλήρωσε ο Παναιτωλικός την προετοιμασία του για το ματς με τον Άρη.
Σε φουλ ρυθμούς προπονήθηκαν οι Ντίαζ και Λάρσον ωστόσο κανείς τους δεν συμμετέχει στην αποστολή, καθότι ανέτοιμοι. Εκτός βρίσκεται και ο Κορνέλιους που απουσιάζει με την εθνική του Καναδά, plus οι «μόνιμοι» Λιάβας και Βαρόνε.
Στην αποστολή του Παναιτωλικού συμμετέχουν οι:
Αποστολάκης, Χουχούμης, Αντούνες, Βργκοτς, Καρέλης, Λούι, Βέργος, Μπαρμπόσα, Ντουάρτε, Μάρτενσον, Μπελεβώνης, Φλόρες, Περέιρα, Μελίσσας, Μόρσεϊ, Μεντόσα, Τσιγγάρας, Μπακαδήμας, Μαλής, Ανέστης.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2022/01/apostoli-aris.jpg)
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)