![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/03/panaitolikos-elpides.png)
Προ ολίγου έγινε γνωστή η διακοπή των προπονήσεων και το κλείσιμο των εγκαταστάσεων στις οποίες προπονούνται οι μικρότερες ηλικιακά βαθμίδες των Ακαδημιών του Παναιτωλικού.
Ειδικότερα, η ανακοίνωση αναφέρει:
Οι Ακαδημίες ποδοσφαίρου Παναιτωλικού – Ελπίδων, διακόπτουν προσωρινά κάθε δραστηριότητα σε όλα τα ηλικιακά τμήματα και κλείνουν τις εγκαταστάσεις τους για το επόμενο διάστημα, συμμετέχοντας στα προληπτικά μέτρα που λαμβάνονται για την εξάπλωση του υπευθυνότητα COVID-19.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)