Έχασε την κορυφή στο 94′ η Κ17 του Παναιτωλικού

Ήταν πρώτη στη βαθμολογία για το μεγαλύτερο μέρος του αγώνα, όμως δέχθηκε την ισοφάριση στο 94′ η Κ17 του Παναιτωλικού.

Το γκολ του Πλασκασοβίτη στο τέλος, «έγραψε» το ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός 1-1. Στέρησε έτσι από τα «καναρίνια» την ευκαιρία να περάσουν στην 1η θέση της βαθμολογίας του ΣΤ’ ομίλου.

Σε ένα ματς με λίγες καλές στιγμές, ο Παναιτωλικός στο 37’ με γκολ του Γαλαζούλα μπήκε σε θέση οδηγού. Και κράτησε το προβάδισμα έως το τέλος.

Το 1-1 διαμορφώθηκε στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων, με τον Τίτορμο να μένει στη 2η θέση και τους 15 βαθμούς.

Παναιτωλικός (Θεοδοσίου): Ζαραϊδόνης, Γαλιάτσος, Νταλιάνης, Καπνιάρης, Βλαχοδήμος, Μόκκας, Κεχαγιάς, Γιωτόπουλος (93’ Χότζα), Παυλίδης (60’ Μπελάλης), Ελέζι (87’ Τσιριμώκος), Γαλαζούλας (92’ Κακιώνης).