![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/09/gipedo.jpg)
Επιθεώρηση πραγματοποιήθηκε χθες Πέμπτη στο γήπεδο του Παναιτωλικού, ενόψει της νέας αγωνιστικής σεζόν.
Ειδικότερα, η επιθεώρηση έγινε από την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδος και όλους τους αρμόδιους φορείς στο πλαίσιο της άδειας καταλληλότητας και καλής λειτουργίας του γηπέδου.
Η ΠΑΕ Παναιτωλικός, αναρτώντας φωτογραφικό υλικό στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, γνωστοποίησε το γεγονός. Δείτε τις φωτογραφίες και την ανάρτηση παρακάτω:
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)