LIVE: Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός (19:30 μ.μ.)

Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός: Παρακολουθήστε ζωντανά λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης στο «Γεώργιος Καμάρας».

Στις 19:30 μ.μ. ο Παναιτωλικός αντιμετωπίζει τον Απόλλωνα Σμύρνης στη Ριζούπολη και το TitormosNet.gr σας μεταφέρει την εξέλιξη της αναμέτρησης ζωντανά.

Το LIVE θα ξεκινήσει λίγο πριν την έναρξη του αγώνα.

Παρακολουθείστε ζωντανά ροή αγώνα μέσω Live24 Blog παρακάτω:

8 Comments

8 Comments

1. Ο/Η Αιτωλός λέει:

,,Καλή επιτυχία Παναιτωλικαρα.Ελπιζω για πρώτη φορά φέτος να έχουμε αληθινό τερματοφύλακα που να κατεβάσει ρολά.Μας έχει λείψει πολύ αυτό.Οπως και επιθετικούς που δεν θα σπαταλούν ευκαιρίες.Αλλα την μια και μοναδική να την κάνουν γκολ και να πάρουν το παιχνίδι.

2. Ο/Η Ακης λέει:

Να ευχηθούμε μια καλή εμφάνιση απόψε, και ένα καλό αποτέλεσμα. Πάμε δυνατά Παναιτωλικε!!

3. Ο/Η Παναιτωλικός Μόνο λέει:

Άδειο το γήπεδο μέχρι στιγμής και μας έδιωξαν εμάς τους Αγρινιώτες που πήγαμε να βγάλουμε ένα εισιτήριο!

4. Ο/Η G λέει:

Καλή τύχη στην ομάδα μας λογικά θα γίνει ένα σκληρό παιχνίδι.

5. Ο/Η Αιτωλός λέει:

Ευτυχώς πήγε στο δοκάρι.Κεντρο της άμυνας και τερματοφυλακας πιάστηκαν στον ύπνο..

6. Ο/Η G λέει:

Τι έχασε ο Ντίας μεγάλη ευκαιρία.

7. Ο/Η Αιτωλός λέει:

Αυτός ο Ντίαζ….5 χρόνια στην ομάδα 2γκολ..

8. Ο/Η andrew λέει:

απο τότε σταμάτησε (τραυματισμός) ο ΝΤΙΑΖ πηραμε τα πάνω μας σαν ομαδα, τώρα που γυρισε έχουμε δείξει άλλο πρόσωπο (προς το χειρότερο), και όχι μονο, αυτό χάνει και κλασσικές ευκαιρίες και μας στερεί τη νίκη της ομαδος