LIVE: Ιωνικός – Παναιτωλικός (17:00 μ.μ.)

Ιωνικός – Παναιτωλικός: Παρακολουθήστε ζωντανά λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης στο γήπεδο της Νίκαιας.

Στις 17:00 μ.μ. ο Παναιτωλικός αντιμετωπίζει τον Ιωνικό στη Νίκαια και το TitormosNet.gr σας μεταφέρει την εξέλιξη της αναμέτρησης ζωντανά.

Το LIVE θα ξεκινήσει λίγο πριν την έναρξη του αγώνα.

Παρακολουθείστε ζωντανά ροή αγώνα μέσω Live24 Blog παρακάτω:

2 Comments

2 Comments

1. Ο/Η ???? λέει:

Διαπίστωση 1η: Με ποδόσφαιρο πρωτοβουλίας, είχαμε δύο κλασικές ευκαιρίες και ένα γκολ… σε ένα ημίχρονο!
    Διαπίστωση 2η: Η ομάδα χρειάζεται ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ, δύο πλάγια μπακ ενδεκάδας έναν τερματοφύλακα κι ένα σέντερ φορ.
    Διαπίστωση 3η: Στο γκολ του Ιωνικού, ο πλάγιος αμυντικός από δεξιά, δεν υπήρχε, όπως, ο σέντερ μπακ ήταν μακρυά από τον επιθετικό, ο άλλος (αριστερός) μπακ ξεχάστηκε και κάλυπτε το οφ Σαιντ και ο τερματοφύλακας το έφαγε όρθιος. Ποσα αλλά λάθη έπρεπε να γίνουν σε μια φαση;

2. Ο/Η ???? λέει:

Αφού μπορεί η ομάδα να παίζει όπως πρέπει, γιατί βρίσκαμε δικαιολογίες για νοοτροπίες και τέτοια; Σήμερα έκανε αυτό που έπρεπε, παίζοντας με τον τελευταίο της βαθμολογίας. Αν και υπήρξε αμυντική βελτίωση στο δεύτερο ημίχρονο, δε μπορεί παρά να μείνουμε στην κακή αμυντική λειτουργία στο γκολ του Ιωνικου. Χρειάζονται οι παίκτες που είπαμε… Νίκη, τώρα, με τον Λεβαδειακό, γιατί σήμερα ξεκίνησαν οι αγώνες με τις ομάδες που θα πρέπει να κερδίζουμε..