LIVE: Ολυμπιακός – Παναιτωλικός (18:00 μ.μ.)

Ολυμπιακός – Παναιτωλικός: Παρακολουθήστε ζωντανά λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης».

Στις 18:00 μ.μ. ο Παναιτωλικός αντιμετωπίζει τον Ολυμπιακό στο Φάληρο και το TitormosNet.gr σας μεταφέρει την εξέλιξη της αναμέτρησης ζωντανά.

Το LIVE θα ξεκινήσει λίγο πριν την έναρξη του αγώνα.

Παρακολουθείστε ζωντανά ροή αγώνα μέσω Live24 Blog παρακάτω:

10 Comments

10 Comments

1. Ο/Η Down_Under λέει:

Πως τα καταφέραμε πάλι και στο κρίσιμοτερο παιχνίδι της χρονιάς κατεβαίνουμε με Βργκοτς, Μάλη αντί για Κορνελιους, Λαρσον.

2. Ο/Η Aramis λέει:

Πάμε Αγρινιαρα μου

3. Ο/Η Αιτωλός λέει:

Πολύ σωστά παίζει ο Μαλης αγαπητέ φίλε,γιατί είναι από τους ελάχιστους στην ομάδα που παίζουν με Παναιτωλικη ψυχή.Ομως με λάθη τύπου Μαρτενσον και τις γνωστές αστοχίες Καρελη δεν πάμε πουθενά

4. Ο/Η Μόνο Παναιτωλικός λέει:

Μεγάλο λάθος του Αναστασίου να βγάλει από το παιχνίδι Καρελη Νταγκο

5. Ο/Η G λέει:

Μια χαρά παίξαμε μην ξεχνάμε ότι παίζαμε με τον ολυμπιακό. Τώρα να το πούμε γκαντεμιά να το πούμε ατυχία δεν ξέρω τι να πω τρώμε γκολ στο τέλος και παίζουμε παράταση με 10 παίχτες και χωρίς επιθετικό τελείωσε το παιχνίδι.. Είδαμε λίγο μπαλίτσα η στεναχώρια όμως έμεινε τι να κάνουμε με λίγη τύχη θα παιρνουσαμε

6. Ο/Η Past λέει:

Η ομάδα έπαιξε καλά,έχασε την πρόκριση στον κανονικό αγώνα για ελάχιστο.Τραγική διαιτησία και VAR.Και στο πρώτο γκολ του ΟΣΦΠ έγινε φάουλ και στον Παπαδόπουλο χαρίστηκε η δεύτερη κίτρινη στο φάουλ επί του Ντουάρτε που τεχνηέντως ο διαιτητής έδωσε ελεύθερο πιο πίσω που μόνο αυτός κατάλαβε.Στο Καραϊσκάκης και όχι μόνο,όταν υπάρχουν τα σκούρα αναλαμβάνουν τα κοράκια. Ντροπή…

7. Ο/Η Αιτωλός λέει:

Λάθος οι αλλαγές του Αναστασίου πριν τη λήξη.για μια ακόμη φορά έκανε λάθος αλλαγές στο τέλος(Τσιγγαρας κλπ) και δεν μπόρεσε να κρατήσει το σκορ.Κατα τα άλλα όμως το στήσιμο της ομάδας ήταν εξαιρετικό

8. Ο/Η Αιτωλός λέει:

Η διαιτησία με πολύ μαεστρία έδωσε το παιχνίδι στον Ολυμπιακό.Σιγα μην άφηναν ποτέ τον ανώτερο Παναιτωλικό να περάσει

9. Ο/Η Αιτωλός λέει:

Κανένας δεν έχει καταλάβει γιατί παίζει ο Τσιγγαρας στον Παναιτωλικό

10. Ο/Η chantzopoulousquare λέει:

Είμαι σκασμένος για τον τρόπο που αποκλειστηκαμε.
    Είμαστε με διαφορά η πιο αφελής ομάδα του πρωταθλήματος.
    Αλήθεια πιστεύει κανείς ότι αν στη θέση μας ήταν οποιαδήποτε άλλη ομάδα,συμπεριλαμβανομένων των λεγόμενων μεγάλων,στο χρόνο που υπολοιπονταν στην κανονική διάρκεια,θα άφηνε να παιχτεί έστω κι ένα λεπτό συνεχούς ποδοσφαίρου?
    Δεν πειράζει…
    Άλλωστε δε γίναμε Παναιτωλικός για τις επιτυχίες.
    Καλή επιστροφή στο Αγρίνιο,καλή σωματική και πνευματική ξεκούραση γιατί στο ματς-κατηγορία με τον Απόλλωνα,πάμε λαβωμενοι και ειδικα στα πλάγια.