![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2023/03/Panetolikos.jpg)
Με μεσημεριανή προπόνηση ολοκλήρωσε την προετοιμασία του για τον αγώνα με τον Αστέρα Τρίπολης ο Παναιτωλικός, με την αποστολή να αναχωρεί για Αρκαδία.
Οι ποδοσφαιριστές των Αγρινιωτών προπονήθηκαν στις 12:00 υπό τις οδηγίες του Γιάννη Αναστασίου.
Ακολούθως ο τεχνικός του Παναιτωλικού ανακοίνωσε τα ονόματα όσων συμπεριλαμβάνονται στα πλάνα του. Εκτός έμειναν οι Γκρατερόλ και Λιάβας.
Συμμετέχουν οι:
Ανέστης, Αποστολάκης, Χουχούμης, Νοσίρου, Μλάντεν, Καρέλης, Πέδρο, Ντίας, Χατζηθεοδωρίδης, Ντουάρτε, Λάρσον, Μάρτενσον, Μπουζούκης, Βοΐλης, Χουάνπι, Κολοβός, Μόρσεϊ, Σενγκέλια, Στεργιάκης, Μαλής, Στάγιτς, Κοντογιάννης.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2023/03/apostoli-1-250x250.jpg)
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)