![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2024/04/pedro-1.jpg)
Με αρκετές απουσίες θα παραταχθεί απέναντι στον ΟΦΗ ο Παναιτωλικός για το τελευταίο παιχνίδι της σεζόν της Super League.
Οι Αγρινιώτες ολοκλήρωσαν με πρωινή προπόνηση την προετοιμασία τους και ακολούθως έγινε γνωστή η αποστολή.
Απουσιάζουν οι τιμωρημένοι Ταμπίτζε και Μλάντεν, ο ανέτοιμος Οικονόμου, (επιβαρυμένος στα προηγούμενα παιχνίδια καθότι έπαιζε με ενέσεις) καθώς και οι Σενγκέλια, Χουάνπι, Μπαλντασάρα, Στάγιτς, Μπάμποκ.
Η αποστολή:
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0759.jpeg)
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)
Ευκαιρία να πάρουν χρόνο,ίσως και σε σχήμα αρχικής 11άδας οι Κοντούρης & Νικολάου!.. Α!.. και, έστω, ως τιμητική αλλαγή ο Στεργιάκης, ο οποίος, έως τον τραυματισμό του, συνέβαλε μπόλικα και στη διαδρομής Παραμονής και στη διαδρομή Κυπέλλου…
Έτσι που λες..
Θ._