![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2023/11/panetolikos-1.jpg)
Στην Θεσσαλονίκη πραγματοποιήθηκε η τελευταία προπόνηση του Παναιτωλικού πριν τον αγώνα με τον ΠΑΟΚ, με την αποστολή να γίνεται γνωστή.
Απουσιάζουν ο Μπαλντασάρα με ενοχλήσεις στους προσαγωγούς (έχει χάσει αρκετές προπονήσεις εντός εβδομάδας), ο άρρωστος Βοΐλης (τον ταλαιπωρεί ίωση) και ο τιμωρημένος Χουάνπι. Καρέλης και Μπακάκης επίσης οι γνωστοί, μακροχρόνιοι απόντες.
Αντίθετα, επιστρέφει στην επιλογή ο Φακούντο Πέρεθ.
Η αποστολή:
Καπίνο, Μλάντεν, Οικονόμου, Μπελεβώνης, Χατζηθεοδωρίδης, Γκρατερόλ, Φρ. Ντουάρτε, Μπουζούκης, Ντίας, Ξενιτίδης, Τορεχόν, Μπ. Ντουάρτε, Σενγκέλια, Στεργιάκης, Πέρεθ, Μαυρίας, Τσιγγάρας, Πέδρο, Μαλής, Στάγιτς, Λιάβας.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2023/11/apostoli-1.png)
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)