![nea-emfanisi](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/02/nea-emfanisi.jpg)
Μία νέα εμφάνιση θα φορέσει στα επόμενα παιχνίδια που απομένουν μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος ο Παναιτωλικός.
Πρόκειται για ριγωτή εμφάνιση, με σκούρες μπλε λεπτομέρειες στα μανίκια και το πάνω μέρος των ώμων. Η φανέλα είναι διαθέσιμη και στην μπουτίκ της ομάδας, η οποία και γνωστοποίησε την παραλαβή της.
Μένει να δούμε σε ποιον ή ποιους αγώνες θα φορεθεί η νέα εμφάνιση, σε μία σεζόν που ο Παναιτωλικός έχει χρησιμοποιήσει κατά κύριο λόγο τη φανέλα με τους «ρόμβους».
Το πλήρες σετ (εμφάνιση-σορτς) κοστίζει 40 ευρώ. Μπορείτε να επικοινωνήσετε με τους υπεύθυνους της μπουτίκ του Παναιτωλικού για περισσότερες λεπτομέρειες.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/02/rige2.jpg)
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)