ΤΜΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

Νίκη με πέντε γκολ για την Κ19 στο τελευταίο φιλικό

Νίκη στο τελευταίο φιλικό πριν την έναρξη του πρωταθλήματος με αντίπαλο τον Άρη Πατρών με σκορ 1-5 για την Κ19 του Παναιτωλικού.

Προηγήθηκαν στο 10’. Πριν την λήξη του ημιχρόνου ο Μορφάκης ισοφάρισε σε 1-1 το οποίο ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου ο Γιωτόπουλος έκανε το 1-2 στο 65’ ο Μόκκας με κεφαλιά το 1-3. Στο 76’ ο Εσκετζής έκανε το 1-4 και το σκορ έκλεισε στο 83’ ο Καβαλάρης.

Πολύ καλή εμφάνιση της ομάδας του Δημήτρη Θεοδοσίου που έδειξε έτοιμη για τις επίσημες υποχρεώσεις.

Παναιτωλικός (Θεοδοσίου): Λέσι, Γαλιάτσος, Σκούρτης, Μάνος, Βλαχοδήμος, Ράδος Γκόλιας, Κεχαγιάς, Γιωτόπουλος, Μορφάκης Καβαλάρης

Έπαιξαν επίσης οι: Ζαραϊδόνης, Ριζόπουλος, Τρομπούκης, Καψής, Θεογιάννης, Χρόνης, Μόκκας, Σκένδρος, Φιλίππου, Εσκετζής, Τζημόλακας