![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2022/09/panetolikos-simaia-2.jpg)
Η Κ19 του Ολυμπιακού στέφθηκε πρωταθλήτρια Ευρώπης, επικρατώντας στον τελικό της Μίλαν και ο Παναιτωλικός εξέφρασε συγχαρητήρια.
Οι νεαροί ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού επιβλήθηκαν των Ιταλών με 3-0. Κατέκτησαν έτσι το τρόπαιο και έγιναν η πρώτη ελληνική ομάδα που κατακτά ευρωπαϊκό τίτλο.
«Συγχαρητήρια στην ομάδα Νέων του Ολυμπιακού που αναδείχθηκε Πρωταθλήτρια Ευρώπης! Ιστορική στιγμή για το Ελληνικό Ποδόσφαιρο που δείχνει το μέλλον!», αναφέρει η ΠΑΕ Παναιτωλικός στο συγχαρητήριο μήνυμά της.
Η ανάρτηση:
Τα στιγμιότυπα του αγώνα:
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)
Μπράβο ρε ομάδα.για αυτό είσαι το κάτι ξεχωριστό!!