![Panaitolikos](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/02/Panaitolikos.jpg)
Ολοκληρώθηκε προ ολίγου, δίχως προβλήματα, η τελευταία προπόνηση του Παναιτωλικού ενόψει της κρίσιμης αναμέτρησης με τον Βόλο, αύριο στο Αγρίνιο. Με το πέρας της προπόνησης, ο Μάκης Χάβος ανακοίνωση την αποστολή της ομάδας.
Σε αυτή συμπεριλαμβάνεται κανονικά ο Κρίστοφερ Κνετ, που επιστρέφει μετά τον τραυματισμό του. Εκτός για την ομάδα του Αγρινίου είναι οι τραυματίες Λουσέρο, Αριγίμπι και Λιάβας.
Πιο συγκεκριμένα, η αποστολή του Παναιτωλικού αποτελείται από τους εξής 19 ποδοσφαιριστές:
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/02/apos-768x768-1.jpg)
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)