![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/09/rasmus-sienstent.jpg)
Δύο ποδοσφαιριστές αποτελούν παρελθόν από τον Παναιτωλικό και επίσημα. Για τον Ράσμους Σιέστεντ ήταν γνωστό από χθες. Μαζί του αποχωρεί και ο Δημήτρης Θεοδωρόπουλος
Η κοινή συναινέσει λύση των συμβολαίων των Ράσμους Σιέστεντ και Δημήτρη Θεοδωρόπουλου ανακοινώθηκε από την ΠΑΕ Παναιτωλικός.
Συγκεκριμένα, η σχετική ανακοίνωση αναφέρει:
Λύθηκαν κοινή συναινέσει τα συμβόλαια των ποδοσφαιριστών Ράσμους Σιέστεντ και Δημήτρη Θεοδωρόπουλου. Τους ευχαριστούμε για τη συνεργασία και ευχόμαστε καλή συνέχεια στην καριέρα τους.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)