![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2023/11/LITSIOS.jpg)
H διοίκηση του Ερασιτέχνη Παναιτωλικού επισημαίνει πως είναι συγκλονισμένη και πενθεί για την απώλεια του μόλις 23 ετών Νικήτα Σεραφείμ Λίτσιου.
Ο νεαρός από τους Αμοργιανούς Βάλτου, έφυγε ξαφνικά από τη ζωή το περασμένο Σάββατο.
Ο εκλιπών υπήρξε βοηθός προπονητή στα τμήματα υποδομών καλαθοσφαίρισης του συλλόγου. Ο Ερασιτέχνης εκφράζει τα ειλικρινή συλλυπητήρια στην οικογένειά του.
Η κηδεία του άτυχου 23χρονου θα γίνει αύριο, Τετάρτη 29-11-2023, στους Αμοργιανούς Βάλτου στις 11.00 στον Ι.Ν. Γεννήσεως Θεοτόκου όπου η σορός θα βρίσκεται από τις 10:00.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)