![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2024/03/petrakis.jpg)
Ο Γιάννης Πετράκης μίλησε μετά την ισοπαλία του Παναιτωλικού με τον ΠΑΣ Γιάννινα στους «Ζωσιμάδες» (1-1), τονίζοντας ότι ήταν πολύ σημαντικός ο βαθμός για την ομάδα του, αλλά και ότι όλα τα παιχνίδια των play-out θα κριθούν στις λεπτομέρειες.
Αναλυτικά οι δηλώσεις του:
«Για εμάς το παιχνίδι ήταν πολύ σημαντικό. Ωστόσο, το σημερινό αποτέλεσμα ήταν σαν νίκη, και το χρειαζόμασταν. Ευχαριστώ τον κόσμο του ΠΑΣ, που με αποθέωσε, εύχομαι ο ΠΑΣ Γιάννινα να βρει τον δρόμο του», είπε αρχικά για να προσθέσει:
«Δεν υπάρχουν μεγάλες διαφορές. Όλα τα παιχνίδια των play-out θα κριθούν στις λεπτομέρειες».
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)
Υπερβολή κι υπερεκτίμηση τής χειρότερης ομάδας τής κατηγορίας, τό φοβικό σύνδρομο τών εκτός έδρας πρέπει νά δουλευτεί.
Τόσο πολύ ενδιαφέρον για μα μείνει ο ΠΑΣ κατηγορία ;;;; Δεν είναι ώρα ούτε τόπος εδώ για Δημόσιες σχέσεις