![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/09/omada-panetolikos-panaitolikos.jpg)
Για την Αθήνα αναχώρησε αμέσως μετά την προπόνησή του ο Παναιτωλικός, ενόψει και της αυριανής με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ.
Η προπόνηση των Αγρινιωτών ήταν πρωινή (12:00). Μέχρι ώρας δεν έχει ανακοινωθεί αποστολή. Υπενθυμίζεται εξάλλου ότι και στην αναμέτρηση της προηγούμενης αγωνιστικής με τον ΠΑΟΚ κάτι τέτοιο δεν έγινε.
Από μεριάς της αποστολή δεν έχει ανακοινώσει ούτε η ΑΕΚ, η οποία αναμένεται να διανυκτερεύσει σε ξενοδοχείο. Η διοίκηση της ΠΑΕ και ο Γιαννίκης το αποφάσισαν λόγω της έξαρσης των κρουσμάτων.
Το ματς των δύο ομάδων είναι προγραμματισμένο για τις 17:15 της Κυριακής.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)