![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2023/12/k17-18-1.jpg)
Η Κ17 του Παναιτωλικού αγωνίζεται το Σάββατο 27 Απριλίου, στις 11.30 στο Emileon με αντίπαλο τον Αστέρα Τρίπολης στον πρώτο αγώνα κατάταξης για την πρόκριση στο Final 4 του πρωταθλήματος Υποδομής Super League Κ17.
Εφόσον επικρατήσει, η ομάδα του Χρήστου Ζαπάντη θα αντιμετωπίσει τον νικητή του ζευγαριού Ολυμπιακός-Ατρόμητος, ώστε να πάρει την πρόκριση στο Final 4.
Μία ημέρα νωρίτερα, την Παρασκευή ώρα 14.30, η ομάδα Κ19 του Παναιτωλικού αγωνίζεται με την αντίστοιχη του Παναθηναϊκού στο Αθλητικό Κέντρο Γ. Καλαφάτης.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)