![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2023/10/papapetrou.jpg)
Τον Τάσο Παπαπέτρου όρισε η ΚΕΔ στον επαναληπτικό ημιτελικό του Κυπέλλου ανάμεσα σε Άρη και Παναιτωλικό, που θα γίνει την Τετάρτη στο «Βικελίδης» (19:00).
Βοηθοί του θα είναι οι Ιορδάνης Απτόσογλου και Τρύφωνας Πετρόπουλος, στο VAR θα είναι ο Άγγελος Ευαγγέλου με βοηθό τον Θανάση Κόλλια, ενώ τέταρτος θα είναι ο Ανδρέας Γκάμαρης.
Υπενθυμίζεται πως οι Θεσσαλονικείς είχαν επικρατήσει 1-0 στο πρώτο παιχνίδι, που είχε γίνει στο Αγρίνιο. Η ομάδα που θα προκριθεί θα αντιμετωπίσει στον τελικό τον Παναθηναϊκό.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)