![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/08/theoxaris-2.jpg)
Ένα νέο όνομα έχει προκύψει στα μεταγραφικά του Παναιτωλικού τις τελευταίες ώρες, αυτό του Βαγγέλη Θεοχάρη, από τον Παναθηναϊκό.
Ο 22χρονος χαφ ειδοποιήθηκε από το «τριφύλλι» ότι δεν υπολογίζεται και του ζητήθηκε να αποχωρήσει. Ο νεαρός ενημερώθηκε πως μετά από εισήγηση και του Πογιάτος το καλύτερο θα ήταν να βρει άλλη ομάδα για να συνεχίσει την καριέρα του.
Ο Θεοχάρης ο οποίος τελείωσε τη σεζόν κάνοντας εξαιρετικές εμφανίσεις ως δεξί μπακ στα playoffs παρά το γεγονός πως η θέση του είναι αυτή του κεντρικού αμυντικού ή του αμυντικού χαφ είχε ξεκινήσει κανονικά προετοιμασία με τους πράσινους και θα συνεχίσει να προπονείται μαζί με την ομάδα και τις επόμενες μέρες.
Κάπου εδώ φαίνεται να μπαίνει στο «κάδρο» ο Παναιτωλικός, με τα αθηναϊκά ραδιόφωνα να μεταδίδουν ότι ο Παναθηναϊκός δε θα σταθεί εμπόδιο σε πιθανή μετακίνηση του παίκτη στο Αγρίνιο. Σημειωτέον πως για τον παίκτη γράφτηκε ότι υπήρξε ενδιαφέρον και τον Ιανουάριο. Σε καλή ηλικία, Έλληνας και πολυθεσίτης…
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)
Καλή Β εθνική αδέρφια . Αυτος είναι ο έμπειρος κεντρικός αμυντικος ;
Τι βλέπω εγώ; Βλέπω η βάση της ομάδας να είναι οι παίχτες που πέρυσι μέχρι τον Δεκέμβριο μας είχαν στην τελευταία θέση βάσει βαθμολογικής συγκομιδής. Κνετ- Μαλής-Λιάβας- Τσιγγαρας-Ταχάρ- ΣιεστεντΝταλσιο-Ντιαζ- Ντουάρτε- Αριγιμπι. Οι παιχτες που ήρθαν κ μας κράτησαν κατηγορία με την ποιότητα τους έφυγαν. Αυτοί που ήρθαν τώρα είναι αναμφίβολου αξιας. Ο Παρέιρα μου είπαν ήταν αλλου γι αλλου σεν να μην ήξερε την θέση. Με αυτόν θα πάμε ; Ο Ματσολα παρα πολύ αργος… κλασικό φορ περιοχής, δεν νομίζω ότι ταιριάζει στην ομάδα… οπως κ να χει η ομάδα θέλει μεταγραφες κ όχι μόνο ένα Τέρμα και ένα Σέντερ μπακ. Έχει Μπακ απ του Τζανακακη; Αμυντικά χάφ με τον Ταχάρ κ τον Σιεστεντ θα πάμε που απέδειξαν πέρυσι ότι δεν κάνουν κ είναι κ επιρρεπείς στους Τραυματισμους; Αυτοί οι παιχτες δοκιμάστηκαν κ απέτυχαν. Έπρεπε να αντικατασταθούν από αλλους. Αντί Ρόσα θα πάρει η ομάδα; Μέχρι προχθες περίμεναν την απάντηση του… δεν ακούω κάτι.
Υγ: Ο Αριγιμπι δεν γουστάρει που παίζει εδώ & φαίνεται από την αδιαφορία του στο χορτάρι. Νομίζει ότι είναι για Πρεμιέρ λιγκ το παιδί, δεν υπάρχει λόγος να κρατας αδιάφορους παιχτες.
Υγ1: Ο Κνετ γιατί παρέμεινε; Πραγνατικα αν τον δει κανεις δεν μοιάζει για επαγγελματιας, έχει πάρει παρα πολλά κιλά.
Υγ2: Ο Χάβος όσα χρονια κ να περάσουν τα ίδια. Στα καλοκαιρινά φιλικά αντί να μοντάρει ομάδα κάνει αλχημείες τις οποίες μετανοιωνει την 1η αγωνιστική κ η ομάδα πάντα παθαίνει σοκ. Σήμερα έβαλε τον Ντουάρτε μπακ αντί να βάλει τον Λιαβα, τον Νταλσιο αμυντικό χάφ τον Ντίαζ όπου να ναι .
Υγ3: Αυτό για τον Θεοχαρη μόνο σαν ανέκδοτο μπορώ να το χαρακτηρίσω, εκτος κ αν είναι έξτρα επιλογή αν κ δεν νομίζω.
Υγ4: Η ομάδα περιμένει τον Μελίσσα. Αξίζει να περιμένεις τον αναπληρωματικό τερματοφύλακα του Βόλου;
Τελικά ο τόπος μου έχει πολλούς Σωτηρες !!!! για υτο όλα πάνε κατ ευχή ,
Ολα φυσικά εκτός του ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ που βολοδέρνει στην Α εθνική τα τελευταία 10 χρόνια
Υ.Γ ποκιτες θα σκάσετε σαν δυναμικάκι και το αρνί που ήταν να φάτε σας έκατσε στο λαιμό