![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/01/valoyes.jpg)
Στην εκπνοή της μεταγραφικής περιόδου για λογαριασμό του Παναιτωλικού ήρθαν στο Αγρίνιο δύο νεαροί Κολομβιανοί για να δοκιμαστούν.
Ο λόγος για τους Πέδρο Βαλόγιες και Λουίς Μοσκέρα. Ο δεύτερος υπέγραψε συμβόλαιο με την ομάδα του Αγρινίου, προοριζόμενος για την δεύτερη ομάδα και μάλιστα έχει συμπεριληφθεί μέχρι στιγμής και σε ορισμένες από τις αποστολές για αγώνες πρωταθλήματος.
Ο πρώτος φαίνεται ότι δεν… στέριωσε στο Αγρίνιο και προ ωρών ανακοινώθηκε από την Όνσε Κάλντας, ομάδα που αγωνίζεται στην πρώτη τη τάξει κατηγορία της Κολομβίας.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)