ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Καβάλα: Ξεκίνησε με 10 παίκτες απέναντι στην Ξάνθη γιατί ο 11ος έδινε… μάθημα εξ’ αποστάσεως

O παίκτης μπήκε στο 20ο λεπτό και η ομάδα του ήδη έχανε 3-0. Τουλάχιστον να πέρασε το μάθημα…

Απίστευτο κι όμως ελληνικό. Η Καβάλα ξεκίνησε το ματς με τη Ξάνθη με 10 καθώς ένας παίκτης της έμεινε στα αποδυτήρια για να δώσει μάθημα εξ αποστάσεως

Η Καβαλά δεν το βάζει κάτω και παρά τις όποιες δυσκολίες και δίνει το «παρών» με… κάθε λογής διαθέσιμο παίκτη. Στην ενδεκάδα της θα βρει κανείς μέχρι και… πυγμάχους.

Στο ματς με την Ξάνθη, ξεκίνησε το ματς με 10 παίκτες γιατί ο 11ος παίκτης είναι κλειδωμένος στα αποδυτήρια και δίνει μάθημα εξ αποστάσεως. Τελικά, ο παίκτης μπήκε στο 20ο λεπτό και η ομάδα του ήδη έχανε 3-0.

Η Καβάλα, στο ματς με τον Πιερικό είχε δεχτεί 5 γκολ στο ημίχρονο. Τόσα έχει δεχθεί και μέχρι στιγμής από την Ξάνθη. Επίσης στο ημίχρονο.

Τα γκολ που έχει στο ημίχρονο των σημερινών αγώνων που μεταδίδει η κρατική τηλεόραση:

Καλλιθέα – Αιγάλεω 1-0

ΠΑΟΚ Β’ – Βέροια 1-2