Τα γκολ και στιγμιότυπα από το Βόλος-Παναιτωλικός (video)

Δείτε τα γκολ και στιγμιότυπα από την ήττα με 3-1 που γνώρισε ο Παναιτωλικός από τον Βόλο εκτός έδρας, με όλα τα τέρματα να σημειώνονται στο πρώτο μέρος.

Η ομάδα του Τραϊανού Δέλλα παρά το γεγονός ότι απώλεσε σωρεία ευκαιριών στην επανάληψη «πλήρωσε» την κάκιστη εικόνα της και πιθανώς να βρεθεί ακόμη και στην τελευταία θέση της βαθμολογίας αν η ΑΕΛ καταφέρει να νικήσει τον Ατρόμητο.

Στο 12′ οι γηπεδούχοι προηγούνταν ήδη 2-0 και παρά το γεγονός ότι οι Αγρινιώτες μείωσαν με τον Βέργο, ο Βόλος τριπλασίασε τα τέρματά του πριν το τέλος του ημιχρόνου. Πολλές οι χαμένες ευκαιρίες για τον Παναιτωλικό στην επανάληψη, με τον Βέργο να έχει και δοκάρι.

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις της αναμέτρησης, όπως τα κατέγραψε η κάμερα της Nova: