![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/02/proponisi-aek.jpg)
Ολοκλήρωσε προ ολίγου την τελευταία του προπόνηση ο Παναιτωλικός πριν την αναμέτρηση με την ΑΕΚ. Ο επαναληπτικός της φάσης των προημιτελικών του Κυπέλλου διεξάγεται αύριο (18:15).
Η ομάδα δούλεψε σε ήπιους ρυθμούς, δίνοντας βαρύτητα στην άμυνα. Κανονικά έχουν επανέλθει στις προπονήσεις Κνετ και Μαρσιάλ ενώ στα… πιτς παραμένουν ακόμη Λιάβας, Τζανακάκης και Παρράς.
Ο Λουσέρο (φέρει προστατευτικό στο χέρι) και ο τιμωρημένος Ντίαζ προπονήθηκαν μαζί.
Μέσα στις επόμενες ώρες αναμένεται να ανακοινωθεί η αποστολή του Παναιτωλικού, η οποία και θα ταξιδέψει στην Αθήνα για την αυριανή αναμέτρηση.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)
Εκείνος ο Αριγίμπι ζει;