![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2024/04/1o-dimotiko.jpg)
Το 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγρινίου βρέθηκε νωρίτερα σήμερα στο γήπεδο του Παναιτωλικού, στο πλαίσιο εκπαιδευτικής επίσκεψης.
Αναφέρει ο Παναιτωλικός στα κοινωνικά δίκτυα:
«Οι μικροί μαθητές ξεναγήθηκαν από τους ανθρώπους της ομάδας του Παναιτωλικού σε όλους τους χώρους του γηπέδου και έμαθαν για τις διαδικασίες που ακολουθούνται για την διεξαγωγή ενός αγώνα!
O ενθουσιασμός τόσο των παιδιών όσο και των δασκάλων από την περιήγηση ήταν τεράστιος. Στο τέλος πήραν ως δώρο μια επίσημη εμφάνιση της ομάδας υπογεγραμμένη από όλους τους ποδοσφαιριστές!».
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)