![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/06/bajrovic-1.jpg)
Παρελθόν αποτελεί εδώ και λίγες ημέρες από τον Παναιτωλικό ο Αντμίρ Μπαΐροβιτς. Η ΠΑΕ Παναιτωλικός «αποχαιρέτησε» τον Μπαΐρο και αυτός είπε το δικό του αντίο μέσω Instagram.
Χαρακτηριστικά ο πρώην ποδοσφαιριστής του Παναιτωλικού αναφέρει:
“Ευχαριστώ για όλα, οι αναμνήσεις θα με συντροφεύουν πάντα και κάθε φορά που ερχόταν η «καταιγίδα» ήμουν πάντα εκεί για να προστατέψω τα χρώματα του Παναιτωλικού ??”
Το αποχαιρετιστήριο μήνυμα του Παναιτωλικού, όπως αναρτήθηκε:
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/08/bajro.jpg)
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)