![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/10/liavas-1.jpg)
Με ανάρτησή του στο προσωπικό του προφίλ στο Instagram ο νεαρός ποδοσφαιριστής του Παναιτωλικού, Γιώργος Λιάβας, αποχαιρέτησε τον Μάκη Χάβο.
Παρελθόν αποτελεί από τον πάγκο των Αγρινιωτών ο Μάκης Χάβος, όπως έγινε γνωστό νωρίτερα σήμερα. Ο Μακεδόνας τεχνικός ολοκλήρωσε την τρίτη του θητεία στον Παναιτωλικό, αποχωρώντας λόγω της κακής εκκίνησης της ομάδας στο πρωτάθλημα. Ο Γιώργος Λιάβας, ο νεαρός ποδοσφαιριστής των «καναρινιών» του έστειλε το δικό του μήνυμα.
Ειδικότερα, αναρτώντας φωτογραφία και βίντεο, ο αμυντικός ευχαρίστησε τον Μάκη Χάβο «για όλα» και του ευχήθηκε για την πορεία της καριέρας του. «Καλή συνέχεια κοουτσάρα», αναφέρει χαρακτηριστικά.
Τη θέση του Μάκη Χάβου προσωρινά θα καλύψει ο Λουτσιάνο Ντε Σόουζα, που θα τελέσει χρέη υπηρεσιακού προπονητή στον προσεχή αγώνα με τον ΠΑΟΚ.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)