![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2024/02/Xalazi.jpg)
Σφοδρή χαλαζόπτωση έπληξε το Αγρίνιο το πρωί της Δευτέρας, με αποτέλεσμα ακόμη και ο αγωνιστικός χώρος στο γήπεδο του Παναιτωλικού να γίνει… κάτασπρος.
Την σχετική φωτογραφία δημοσίευσε στα κοινωνικά δίκτυα η ΠΑΕ Παναιτωλικός. Ένα θέαμα που η αλήθεια είναι πως έχουμε αρκετά χρόνια να ανακαλέσουμε στη μνήμη μας.
Η εικόνα του γηπέδου για λίγα λεπτά ήταν κάπως έτσι. Η Προυσιωτίσσης είδε… άσπρη μέρα -έστω κι αν όχι από χιόνι.
Ευχή όλων να δει… κάτασπρη μέρα με ένα καλό αποτέλεσμα απέναντι στον Άρη αύριο.
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)
Γούρι…