![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2020/06/xavos-1.jpg)
Ικανοποιημένος από τον βαθμό της ισοπαλίας εμφανίστηκε ο προπονητής του Παναιτωλικού, Μάκης Χάβος, μετά το τέλος της αναμέτρησης με την Ξάνθη.
Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στην κάμερα της ΕΡΤ:
«Σίγουρα ήταν ένα δύσκολο παιχνίδια και για τις δύο ομάδες. Η Ξάνθη ήταν καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο, μας βοήθησε η αποβολή της Ξάνθης. Δικαιούμασταν το γκολ και είμαστε χαρούμενοι που το πετύχαμε. Τώρα κοιτάμε το επόμενο παιχνίδι και συνεχίζουμε».
![](https://titormosnet.gr/wp-content/uploads/2021/08/logo-png-1-1.png)